Päikesepaneele võib kasutada sooja vee tootmiseks, keskkütte toetuseks ja basseinide soojendamiseks nii eramajades kui ka korterelamutes ja ühiskondlikes hoonetes.

Päikesepaneelide paigaldamine annab sõltumatuse kallitest kütteliikidest vähendades oluliselt küttekulusid. Seetõttu vähendab ka kasvuhoonegaaside teket ja väljendab vastutustundlikku suhtumist meid ümbritsevasse keskkonda.

OÜ Verdon poolt paigaldatavad päikesepaneelid paistavad silma järgmiste omaduste poolest:

  • Rahvusvaheliste sertifikaatidega tõestatud kõrge kvaliteet
  • Kõrge päikesekiirguse neeldumine
  • Väikesed soojakaod
  • Pikaajaline tööiga (kuni 20 aastat). Garantii lamepaneelidele 10 ja torupaneelidele 5 aastat
  • Soodne hind

Pakume erinevaid lamepaneele, mis erinevad absorberi ehk päikesekiirguse neelaja materjali ning pealispinna materjali poolest. Saadaval alumiinium-vask ja vask-vask Blue Tec (eriti hästi päikesekiirgust neelav) pealispinnaga ning musta kroomiga kaetud (äärmiselt vastupidavad ja soodsaima hinnaga) kollektorid, samuti torukollektorid.

Samuti saadaval soojaveemahutid, paisupaagid, ühenduskomplektid, pumba kontrollkeskused jm vajalik hästitoimiva päikeseküttesüsteemi paigaldamiseks.

Meie poolt pakutavad soojaveemahutid on innovaatilise disainiga ja soojusenergiat kokkuhoidvad, kuna tarbevee jaoks on suure mahuti sisse ehitatud väiksem mahuti, milles vee temperatuur on kõrgem. Päikesepaneelidest saadava energia abil köetakse mahuti alumist osa, milles vee temperatuur on madalam ja see tagab päikesekütte suurima kasuteguri. Nii ei teki ka vajadust kogu mahutit pidevalt tervenisti üles soojendada.