Vaakumkollektor KSR 2x10 Vaata täismõõdus

Vaakumkollektor KSR 2x10

Tellimisel

Rohkem infot

152100

773,50 €

Soodushind!

-35%

1 190,00 €

HEWALEX vaakumkollektori kiirgusneelaja (absorber), mis on kaetud väga selektiivse TiNOX Classic®  (titaan oksiid) kattega (neeldumis koefitsient on 95% ja kiirgavus 5%), on paigaldatud klaastorusse, mis on täiendavalt kaetud peegeldusvastane kattega, tagades kõrgeima päikesekiirguse läbistustusteguri – rohkem kui 95%.

Kollektori elemendid ja vaakumtorud tarnitakse eraldi, mis oluliselt lihtsustab nende transporti ja kokkumonteerimist. Hewalex vaakumkollektorites kasutatavad vaakumtorud on toodetud Saksamaal, NARVA Lichtquellen GmbH + Co. KG  poolt, mis garanteerib nende kõrge kvaliteeti ja  tootlikkuse aastakümneteks.

Tänu otsevoolu tehnoloogia kasutamisele on  KSR10 vaakumtoru kollektor isegi kõrgema tõhususega kui näiteks kahekordse seinaga vaakumtoruga kollektorid või nn. heat-pipe kollektorid,  KSR10 vaakumtoru kollektor on kindlasti ühe kõrgeima tõhususega Euroopas valmistatud vaakumtoru kollektor.

KSR10 vaakumtoru kollektori ehituse uuenduslik  lahendus  tagab  kollektori võime tühjendada automaatselt soojuskandja vedelikust, et kaitsta niimoodi päikesekütte süsteemi võimalik kahjustuste eest.

KSR10 seeria vaakumtoru kollektorid on läbinud edukalt energiatõhususe- ja kvaliteedikontrolli testid ning on saanud Solar Keymark kvaliteedi sertifikaadi (No. 011-7S1106 R).
KSR10 seeria vaakumtoru kollektorite aastane tootlikkuse  tase on üks kõrgemaid, mida on Solar Keymark protseduuridele vastaval tuvastanud päikesekütte komponentide testimisele spetsialiseerunud Šveitsi labor Institut für Solartechnik SPF.

Tehnilised andmed:  
Artikli nr: 15.21.00
Pikkus: 2130 mm
Laius: 1712 mm
Kõrgus: 116 mm
Kaal: 60 kg
Üldpindala: 3.646 m2
Kasulik pindala: 2.028 m2
Ühendus: Väliskeere ¾”, 2 tk
Vedeliku maht: 3.6 liitrit
Maksimaalne töörõhk: 6 bar
Korpuse materjal: Alumiinum, pulbervärvitud
Vaakumtorud: Solar klaastoru, tootja NARVA (Saksamaa)
Kiirgusneelaja kate: Tinox ® classic