Tasapinnaline  päikesepaneel KS 2500 TP AC Посмотреть в полный размер

Tasapinnaline päikesepaneel KS 2500 TP AC

Tüüp:Lamepinnaline päikesekollektor Alumiinium-Vask
Mõõtmed: 2020x1245x90 mm
Kollektori pindala: 2,515 m2
Kasulik pindala: 2,236 m2
Maksimaalne töörõhk: 6 bar
Vedeliku maht: 1,4 l.
Kaal: 44 kg

Garantii 10 aastat

Подробнее

148100

321,75 €

Цена снижена!

-35%

495,00 €

Tasapinnalistel päikesekollektoritel on suur klaaspind ning selle klaasil väga hea absorbeeriv omadus. Päikesepaistelise ilmaga on kollektorite väljundvõimsus väga kõrge, sest nad kasutavad ära enamuse nende pinnale jõudvast päikeseenergiast. Maksimaalne võimsus ja kasutegur saavutatakse siis, kui päikeselt langevad kiired on võimalikult risti kollektori tasapinnaga.

  • Kasutatud materjalid garanteerivad kollektorite pikaealisuse ning stabiilsed parameetrid. Kõik paneelid on varustatud anodeeritud alumiiniumist raamiga ning vasest kiirgusneelajaga, millele on vaakummeetodil hermeetiliselt paigaldatud eritöötlusega ja keskonna mõjudele kindel katteklaas.

  • Tasapinnaliste päikesekollektorite absorbeeriv klaaspind omab väga kõrget neeldumistegurit samas soojuskadu hajumine väliskeskonda on väga väike.

  • Tasapinnaliste päikesekollektorite pind on väga purunemiskindel ja hea läbilaskvusega päikesekiirgusele. KPW1 mudelite puhul on kasutatud peegeldumisvastast klaasi, mis esindab parimat omataoliste seas. Spetsiaalne kate, mõlemal pool kollektori klaasi, kõrvaldab päikesekiirguse peegeldused ning absorbeeriva pinnani jõuab rohkem päikest.

  • Soojusisolatsioon piirab soojuskadusid ning tõstab efektiivsust. Kollektori hea mineraalvillast soojusisolatsioon (4-6 sm. sõltuvalt mudelist) piirab soojuskadusid ning tõstab efektiivsust.

  • Päikesekollektorite valikul tuleb lähtuda soovitavast lahendusest. Kas siis soovitakse energiat salvestada tarbevee soojendamiseks, basseinivee soojendamiseks või lisaküttena madala ülalpidamiskuludega majas. Paremate parameetritega kollektorid (vaakumtoru kollektorid) võimaldavad kasutada päikeseenergiat isegi sügisel ja talvel.